ДИМЕРСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

ДИМЕРСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Починаючи з вересня 2018 року іспанська компанія ACCIONA Energia будує комплекс сонячних електростанцій піковою потужністю 57,6 Мегават (номінальна потужність 44 МВт) в смт. Велика Димерка, що на півночі України, в який інвестуватиме 55 мільйонів євро. Перший в країні об'єкт ACCIONA з відновлювальної енергетики, при введені в експлуатацію у 2019 році, буде виробляти екологічно чисту енергію, рівну споживанню понад 26 000 українських будинків.

Комплекс розміщено поряд з м.Київ, у 100 кілометрах на північний захід, та буде складатися з трьох суміжних сонячних електростанцій (Димерська СЕС 2, 3 та 4) на ділянці площею 92 га.

Ці сонячні елетростанції, зі 100% правом власності компанії ACCIONA Energía, оснащені 174 552 полікристалічними кремнієвими панелями, встановленими на стаціонарних конструкціях для виробництва 63 ГВт-год електроенергії за рік. Це дозволить уникнути викидів більш ніж 60 000 тонн СО2 на рік в атмосферу, еквівалентному при виробництві електроенергії на вугільних електростанцій.

Вироблена електроенергія буде постачатися до національної енергетичної мережі та продана Державному Підприємству «Енергоринок» по договіру купівлі-продажу елеткроенергії згідно з чинним законодавством та регулятивними нормами. Уряд України сприяє розвитку відновлюваної енергетики з метою зменшення залежності країни від імпортованої енергії та диверсифікації її енергетичного комплексу. У рамках Угоди про асоціацію, яку Україна підписала з Європейським Союзом у 2014 році, країна встановила ціль: 35% від загального виробництва електроенергії має бути з відновлюваних джерел енергії до 2035 року.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

  • Місцезнаходження: смт. Велика Димерка, Київська обл, Україна.
  • Максимальна потужність: 57,6МВт.
  • Номінальна потужність: 44МВт.
  • Спосіб генерації: фотоелектричні панелі на стаціонарних конструкціях
  • Введення в експлуатацію: 2019 рік.
  • Власник: ACCIONA.

 

КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ

  • Перший об'єкт відновлювальної енергетики ACCIONA Energía в Україні.
  • Повністю належить компанії ACCIONA з подальшою експлуатацією.
  • Загальна сума інвестицій - 55 млн. Євро.
  • Показник генерації - 63 ГВт-год.
  • Zbudowana w trudnych warunkach zimowych.
  • Чиста енергія еквівалентна енергоспоживанню 26 000 українських будинків.
  • Продаж електроенергії передбачений Державному Підприємству «Енергоринок».
  • Уникнення викидів на електростанціях, що працюють на вугіллі, - близько 60 000 тонн СО2 на рік.
  • 174 552 полікристалічних кремнієвих панелей буде встановлено на СЕС.

 

Контактна особа

Антон Ширін, менеджер з якості, охорони праці, навколишнього середовища та соціального розвитку.

Механізм розгляду скарг, звернень, претензій або пропозицій регламентований Законом України «Про звернення громадян», Стандартом ACCIONA Energía «I01_GAE07017».

Письмові звернення повинні бути підписані заявником (заявниками) із зазначенням дати. Відповідно до Закону України звернення без зазначення місця проживання, які не підписані автором (авторами), вважаються анонімними і можуть не розглядатися. Однак керівництво компанії може розслідувати факти, викладені в анонімному зверненні, якщо вони свідчать про серйозні проблеми або порушення прав. Також можуть не розглядатися повторні звернення від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше звернення вирішено по суті.

Скарги, звернення від місцевих жителів, спрямовані поштою, а також повідомлення контролюючих органів або органів місцевого самоврядування про отримані зверненнях на діяльність підприємства реєструються. Всі звернення або скарги громадян (усні і письмові) підлягають розгляду та вирішенню в термін не більше 15 днів з моменту надходження.

Бланк індивідуальної заявки щодо запитів, скарг та пропозицій

ДОКУМЕНТИ